Køkkenmedhjælper til MENY Græsted (20 timer)

Dagrofa

  • Græsted, Hovedstaden
  • Permanent
  • Fuldtid
  • 1 dag siden
Køkkenmedhjælper til MENY Græsted (20 timer)Er du klar til en hverdag fyldt med gode kundeoplevelser, stærkt kollegialt sammenhold og spændende MADoplevelser? Så er du måske den køkkenmedhjælper, vi søger!Velkommen til køkkenet i MENY GræstedI MENY kalder vi vores medarbejdere for MADarbejdere - fordi vi brænder for mad og kvalitet. Som køkkenmedhjælper i Græsted bliver du en del af et engageret team, hvor vi hjælper og støtter hinanden.
Du behøver ikke være et naturtalent fra dag ét - vi giver dig en grundig introduktion og god kollegial sparring, så du hurtigt bliver en del af fællesskabet i MENY.Du skaber kvalitet i køkkenet og hos kunderneSom køkkenmedhjælper vil du få mulighed for at prøve lidt af hvert. Du vil primært fokusere på produktionen af friske måltidsløsninger i køkkenet, og samtidig være med til at give kunderne gode oplevelser i butikken.Dine opgaver vil bl.a. være:
  • Deltage i den daglige produktion og kundebetjening
  • Sikre, at vores stærke koncepter, egenkontrol og faste rutiner overholdes
  • Bidrage til udvikling af nye retter og måltidsløsninger
  • Indgå i et team, hvor kvalitet og god kundeservice er i fokus
Vi er arbejdspladsen, du glæder dig til at møde ind tilMENY skal ikke kun være et godt sted at handle - det skal også være et godt sted at arbejde.
Hos os får du kolleger, der brænder for mad, og en kultur, hvor vi hjælper hinanden, deler idéer og giver plads til udvikling. Vi kan love dig en hverdag med variation, tempo og masser af god energi.Vi byder alle typer velkommen
  • Har du erfaring med mad, fx fra en restaurant, kantine, delikatesse eller butik? Det er et plus!
  • Det vigtigste er, at du har lyst til at arbejde med mad og service - vi lærer dig resten.
Bliv en del af holdet i MENY GræstedStillingen er på 20 timer om ugen - og vi glæder os til at finde vores nye kollega.Vi glæder os til at høre fra dig!

Dagrofa